Kezdőlap / Egyházmegyei hírek / A Szilágyi Domokos Református Egyházmegyei Szavalóverseny versenyzői

A Szilágyi Domokos Református Egyházmegyei Szavalóverseny versenyzői


I-IV osztályok

Regisztráció

Sor-szám Név Gyülekezet Választott vers címe  
Óvoda  
1. Asztalnok Tamás Amac  
2. Ilonczai Zsófia Szárazberek Nádi verebek  
3. Király Rebeka Batiz Új iskola  
4. Polgár Evelin Kisbábony Két ibolya-vers  
5. Püsök Erik Amac  
  1. I. osztály
 
6. Karabinos Melissza-Yvett Pusztadaróc Este tavasszal  
7. Kállai Hanna Mikola Tavasz  
8. Kis-Kasza Dávid Láncos Fölfedezők  
9. Török Máté Batiz Édesanyám  
  1. II. osztály
 
10. Kánya Réka Patóháza Édesanyám  
11. Tripon Boglarka Ombod Nádiverebek  
12. Zsiga Zselyke Mikola Nyár  
  1. III. osztály
 
13. Bücs Erik Mikola Álmomban/Még egyszer  
14. ifj. Félegyházi Árpád Szatmárhegy Jegenyék  
15. Kállai Timea Mikola Orgonaillat  
16. Maksai Nándor Kisbábony Két ibolya-vers  
17. Papp Vivien Szárazberek Nádi verebek  
18. Szabó Rita Olivia Kisbábony Két ibolya-vers  
19. Tankóczi Szintia Pettyén Verebek gyűlése  
20. Vitlinger Alexandra Kisbábony Két ibolya-vers  
IV. osztály  
21. Bathori  Boglarka Lázári iskola Pintye kútja  
22. Budai Szabina Pettyén Verebek gyűlése  
23. Kondics Patricia Mikola Este, tavasszal  
24. Szabó Csenge Lázári iskola Áprilisi mondóka  
25. Varga Viktoria Lázári iskola Nádiverebek  

V-VIII osztályok

Sorszám Név Gyülekezet Választott vers címe  
  1. V. osztály
 
1. Ciulean Denisa Sándorhomok Pintye kutja  
2. Fenczak Boglarka Lázári iskola Lázadás  
3. Gombos Vivien Lázári iskola Hajnal (A csönd lüktet…)  
4. Hegedüs Dalma Mikola Tavaszi füttyök  
5. Jobb Aletta Ombod Napraforgó  
6. Kerekes Barbara Szatmár – Németi Hajnali óda  
7. Korcsmáros Ákos Hildegárda Ákos, a festő  
8. Moldovan Nicoletta Lázári iskola Tréfás mese  
9. Moroz Hannelore Szabadkeresztyén Gyülekezet Csodaszarvas  
10. Nagy Tamara Szatmár – Németi Hétköznapok  
11. Plebán Ingrid beteg  
12. Szilágyi Balázs Szatmár – Láncos Fölfedezők  
13. Tasnádi Tamara Mikola Anyám  
14. Tasnádi Tímea Mikola Fölhívás a Naphoz  
15. Vajas Gréta Pálfalva Hajnali óda  
16. Varga Gabriella Szatmár-Kültelek Gyűlöllek  
17. Varga Máté beteg  
  1. VI. osztály
 
18. Asztalnok Ivett Amac    
19. Csáki Attila Szatmárgörbed A költő mit tehet  
20. Csáki Géza Szatmárgörbed A költő mit tehet  
21. Kállai Andrea Amac    
22. Kovács Bálint Boróka Sárközújlak    
23. Szatmári Boróka Pusztadaróc Se ébren, se alva…  
  1. VII. osztály
 
24. Ary Dalma Láncos Magyarok  
25. Csatári Leila   Zene  
26. Elek Tímea Szatmárgörbed A költő mit tehet  
27. Juhász Bernadett Szárazberek Hajnali óda  
28. Oláh Erik   Hétmérföldes csizma  
29. Vajda Anette   Hajnali óda  

IX-XII osztályok

Sorszám Név Gyülekezet Választott vers címe  
  1. IX. osztály
 
1. Bota Krisztina Láncos Se ébren, se alva  
2. Papellás Barbara Egri Csodaszarvas  
3. Pop Titusz Tasnád Piroska és a farkas  
4. Sámi Zsuzsanna Szigetlanka Határok  
5. Török Kinga Batiz Ünnep  

 

Szóljon hozzá