Kezdőlap / Egyházmegyei hírek / Szilágyi Domokos Református Egyházmegyei Szavalóverseny, Díjak

Szilágyi Domokos Református Egyházmegyei Szavalóverseny, Díjak


Sorsz. Díj megnevezése Jutalmazott neve Honnan érkezett?  
Óvoda (ábécé sorrendben)  
1. Óvodásoknak járó Különdíj Ilonczai Zsófia Szárazberek  
2. Óvodásoknak járó Különdíj Király Rebeka Batiz  
3. Óvodásoknak járó Különdíj Püsök Erik Amac  
Iskola  
4. I. díj 1-4 osztály Kis-Kasza Dávid Láncos  
5. II. díj 1-4 osztály Kánya Réka Patóháza  
6. III. díj 1-4 osztály Kállai Hanna Mikola  
7. IV. díj 1-4 osztály Bathori  Boglarka Lázári iskola  
 
8. I. díj 5-8 osztály Szatmári Boróka Pusztadaróc  
9. II. díj 5-8 osztály Ary Dalma Láncos  
10. III. díj 5-8 osztály Moroz Hannelore Szabadkeresztyén Gyülekezet/

Szatmárnémeti

 
11. IV. díj 5-8 osztály Oláh Erik Szatmárnémeti  
 
12. I. díj 9-12 osztály Pop Titusz Tasnád  
13. II. díj 9-12 osztály Sámi Zsuzsanna Szigetlanka  
14. III. díj 9-12 osztály Török Kinga Batiz  
15. IV. díj 9-12 osztály Papellás Barbara Egri Csodaszarvas
Közönségdíj  
16. A Közönség Különdíja (1-4 osztály) Török Máté Batiz  
17. A Közönség Különdíja (5-8 osztály) Ary Dalma Láncos  
18. A Közönség Különdíja (9-12 osztály) Török Kinga Batiz  
Egyházmegyei/Egyházközségi díjak  
19. A Szatmári Református Egyházmegye Esperesének Különdíja Csáki Attila Szatmárgörbed  
20. A Szatmári Református Egyházmegye Főgondnokának Különdíja Asztalnok Ivett Amac  
21. A Szatmári Református Egyházmegye Főjegyzőjének Különdíja Varga Gabriella Szatmár-Kültelek  
22. A Szatmári Református Egyházmegye Különdíja Korcsmáros Ákos Hildegárda/

Szatmárnémeti

 
23. A Szatmári Ref. Egyházmegye Nőszövetségének Különdíja Nagy Tamara Szatmár – Németi  
24. A Szatmári Ref. Egyházmegye Nőszövetség Elnökének Különdíja Ciulean Denisa Sándorhomok  
25. A Szatmári Ref. Egyházmegye Katekétikai Előadójának Különdíja Vajas Gréta Pálfalva  
26. A Szatmári Ref. Egyházmegye Ifjúsági Szakelőadójának Különdíja Elek Tímea Szatmárgörbed  
27. Szatmári Ref. Egyházmegye Lelkészértekezleti Elnökének Különdíja Gombos Vivien Lázári iskola  
28. Szatmári Református Egyházmegye Tanácsának K. Maksai Nándor Kisbábony  
29. A Szatmári Ref. Egyházmegye Missziói Előadójának K. Bücs Erik Mikola  
30. A Szatmári Református Egyházmegye Levéltárosának K. Tripon Boglarka Ombod  
31. A Szatmári Ref. Egyházmegye Presbiteri Szövetségének Különdíja Karabinos Melissza-Yvett Pusztadaróc  
32. Gombáspusztai Református Leányegyházközség különdíja Szabó Csenge Lázári iskola  
33. Gombáspusztai Ref. Leányegyházközség gondnokának különdíja Varga Viktoria Lázári iskola  
34. A Batizi Református Egyházközség Különdíja Kerekes Barbara Szatmár – Németi  
35. A Batizi Református Egyházközség Presbitériumának Különdíja ifj. Félegyházi Árpád Szatmárhegy  
36. A Batizi Református Egyházközség Nőszövetségének Különdíja Szabó Rita Olivia Kisbábony  
37. A Batizi Református Egyházközség IKE Különdíja Papp Vivien Szárazberek  
38. A Szatmári Ref. Egyházmegye sajtóreferensének különdíja Zsiga Zselyke Mikola  
Református Gimnázium  
39. A Szatmárnémeti Református Gimnázium Különdíja Csatári Leila Szatmárnémeti  
40. Szatmárnémeti Ref. Gimnázium Igazgatójának különdíja Bota Krisztina Láncos  
41. Szatmárnémeti Ref. Gimnázium Aligazgatójának különdíja Tasnádi Tamara Mikola  
42. A Szatmárnémeti Ref. Gimnázium Iskolalelkészének Különdíja Fenczak Boglarka Lázári iskola  
43. A Szatmári Ref. Gimnázium Ifjúsági Zenekarának Különdíja Juhász Bernadett Szárazberek  
44. A Szatmári Ref. Gimnázium Diákpresbitériumának Különdíja Tankóczi Szintia Pettyén  
RMDSZ  
45. Az RMDSZ Szatmárnémeti Városa Tanácsának Különdíja Vitlinger Alexandra Kisbábony  
46. A Szatmár Megyei RMDSZ Különdíja Vajda Anette Szatmárgörbed  
47. Szatmárnémeti RMDSZ Különdíja Moldovan Nicoletta Lázári iskola  
48. Az RMDSZ Szatmár Megyei Tanácsának Különdíja Hegedüs Dalma Mikola  
49. A Batizi RMDSZ Különdíja Csáki Géza Szatmárgörbed  
Egyesületek  
50. A Batizi András Kulturális Egyesület Különdíja Kondics Patricia Mikola  
51. A Batizi András Kulturális Egyesület Elnökének Különdíja Kállai Timea Mikola  
52. A Szárazberki Bocskai Kör Különdíja Jobb Aletta Ombod  
53. Szent-Györgyi Albert Társaság Tasnádi Tímea Mikola  
Más  
54. Batiz Község Tanácsának különdíja Budai Szabina Pettyén  
55. A „Retro Babam Könyvesbolt” Különdíja Szilágyi Balázs Szatmár – Láncos  
56. www.refszatmar.eu honlap szerkesztőinek különdíja Kállai Andrea Amac  

 

Szóljon hozzá