Kezdőlap / Református hírek / Szatmár határok nélkül – Református találkozó 2011. szeptember 17. – Fábiánháza – BUSZ MENETREND

Szatmár határok nélkül – Református találkozó 2011. szeptember 17. – Fábiánháza – BUSZ MENETREND

Szatmár határok nélkül – Református találkozó 2011. szeptember 17. – Fábiánháza

BUSZ MENETREND

A buszjáratok minden településen a református templomnál állnak meg.

1. sz. járat

Nagykálló 08:30

Rohod 09:10

Vaja 09:20

Őr 09:30

Fábiánháza 10:30

2. sz. járat

Vásárosnamény 08:30

Vitka 08:40

Nagydobos 08:50

Szamosszeg 09:00

Szamoskér 09:10

Tunyogmatolcs 09:20

Fábiánháza 09:50

3.a sz. járat

Mérk 10:05

Fábiánháza 10:30

4.a sz. járat

Szamossályi 09:00

Jánkmajtis 09:10

Penyige 09:30

Fehérgyarmat 09:40

Győrtelek 10:00

Nagyecsed 10:15

Fábiánháza 10:30

4.b sz. járat

Milota 08:30

Uszka 08:45

Kishódos 09:05

Nagyhódos 09:15

Garbolc 09:25

Méhtelek 09:35

Rozsály 09:45

Fábiánháza 10:30

5. sz. járat

Császló 08:30

Csengersima 08:50

Csenger 09:00

Csengerújfalu 09:20

Tyukod 09:35

Ököritófülpös 09:45

Győrtelek 10:00

Fábiánháza 10:30

Visszautazás:

15:00 és 18:00 időpontban indulnak vissza buszok minden útvonalon.

 

Szóljon hozzá